Aktualności

„Psi Patrol: Wielki Film” w Multikinie!

  • 7 października, 2023
„Psi Patrol: Wielki Film” w Multikinie!

Już w najbliższy weekend 7 i 8 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Psi Patrol: Wielki Film”, a 13 października wyczekiwana przez małych kinomanów produkcja wejdzie do kin. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Już w październiku mali widzowie zobaczą kontynuację przeboju „PSI PATROL. WIELKI FILM”! Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń.


Sprawy przybierają gorszy obrót, gdy wróg piesków Humdinger ucieka z więzienia i łączy siły z Victorią, która jest naukowcem. Oboje planują ukraść niezwykłe moce. Gdy los Miasta Przygód wisi na włosku, Kosmopieski muszą powstrzymać złoczyńców, zanim będzie za późno. Skye przekona się w końcu, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.


Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe 7 i 8 października oraz na weekend premierowy od 13 do 15 października. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.