Aktualności

Kolekcja Stranger Things od H&M

Kolekcja Stranger Things od H&M

H&M zapowiada letnią kolekcję dla dzieci inspirowaną serialem „Stranger Things” Kolekcja będzie dostępna w sklepach oraz jako nagrody w nowym doświadczeniu H&M Loooptopia na platformie „Roblox”.

Po premierze H&M Loooptopia na platformie „Roblox” w styczniu, H&M ogłasza wprowadzenie nowego limitowanego czasowo doświadczenia, prezentującego ekskluzywną kolekcję letnią inspirowaną serialem „Stranger Things”, która będzie również dostępna w sklepach stacjonarnych oraz online.

Kolekcja letnia zainspirowana serialem „Stranger Things” oferuje luźne i wygodne ubrania letnie, retro wzory inspirowane latami 80. i 90., graficzne koszulki, bluzy w stylu szkolnym oraz zestawy inspirowane surfowaniem. 24-elementowa kolekcja jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

Gra „Surfer Boy Pizza Delivery Game” w ramach H&M Loooptopia zostanie uruchomiona 25 maja i jest inspirowana restauracją Surfer Boy Pizza z 4. sezonu serialu „Stranger Things”. W głównym centrum Looop City użytkownicy będą mogli zagrać w szybką grę dostarczania pizzy, gdzie jako nagrody będą dostępne ubrania związane z serialem „Stranger Things”, w tym Argyle, pracownik Surfer Boy. Po zakończeniu wszystkich dostaw w ramach doświadczenia, odblokują oni specjalny zwiastun tego, co czeka ich później tego jesieni w ramach H&M Loooptopia.