Aktualności

Nowa linia zabawek FurReal od Hasbro od Just Play

  • 22 maja, 2023
Nowa linia zabawek FurReal od Hasbro od Just Play

Firma Just Play ogłosiła globalną umowę licencyjną na produkty z linii FurReal od Hasbro. Linia zabawek FurReal firmy Just Play zostanie wprowadzona na rynek globalny w 2024 roku. To będzie nowa kolekcja interaktywnych zwierzaków.

FurReal to marka, która od 18 lat jest liderem w kategorii zabawek-zwierzaków, sprzedając ponad 100 milionów zabawek w ponad 75 krajach na całym świecie. Dzięki autentycznym animatronicznym funkcjom, które naśladują zachowanie i maniery zarówno rzeczywistych zwierząt, jak i mitologicznych stworzeń, FurReal zdobył uwagę milionów dzieci na całym świecie, ucząc je o zwierzętach i opiece nad nimi, przy jednoczesnym rozwijaniu ich emocjonalnej więzi z tymi zabawkami.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Just Play przy kolejnej z naszych ukochanych marek, ponieważ mamy pełne zaufanie do kreatywnych linii zabawek i bogatych doświadczeń, jakie firma ta jest w stanie stworzyć w branży”, powiedział Jess Richardson, wiceprezes Global Toys & Games, Licensed Consumer Products w Hasbro. „Wiemy, że zrobi to samo z FurReal, tworząc produkty, które zainspirują nowe doświadczenia dla dzieci i ich pluszowych zwierzaków”.

„FurReal to marka, która łączy dzieci na całym świecie dzięki magicznym interakcjom i emocjonalnemu związkowi, jaki Hasbro stworzyło w uroczych pluszowych zwierzakach”, powiedział Sunny Lauridsen, wiceprezes ds. Strategii i Licencji Marki w Just Play. „Jesteśmy zachwyceni, że Hasbro przekazuje nam pałeczkę, by kontynuować tę niesamowitą tradycję innowacji w zabawie z zwierzakami i opiece nad nimi”