Aktualności

MGA przedłuża wieloletnią umowę kostiumową z Disguise

MGA przedłuża wieloletnią umowę kostiumową z Disguise

Producent L.O.L. Surprise!, Bratz, Rainbow High i Little Tikes podpisał umowę na nową serię kostiumów z Disguise

Więcej kultowych marek MGA Entertainment pojawi się w sklepach z kostiumami. Wszystko dzięki przedłużeniu umowy z Disguise, firmą z portfolio Jakks Pacific.

W ramach tej umowy, firma z Los Angeles, specjalizująca się w produkcji kostiumów, zaprojektuje, wyprodukuje i rozprowadzi szereg kostiumów i dodatków do przebierania się, opartych na markach MGA, takich jak L.O.L. Surprise!, Bratz, Rainbow High i Little Tikes. Nowe produkty będą dostępne w sklepach na całym świecie oraz w sprzedaży internetowej jeszcze w tym roku.

MGA podpisało swoją pierwszą wieloletnią umowę kostiumową z Disguise w 2017 roku, obejmującą prawa do produkcji i dystrybucji szeregu kostiumów i dodatków do przebierania się związanych z marką L.O.L. Surprise! w Ameryce Północnej. Produkty te trafiły na rynek w 2018 roku i obejmowały zestawy kostiumowe, tiary, buty, biżuterię i peruki.

Disguise pracuje również nad pierwszą linią kostiumów i dodatków dla marki Afro Unicorn, którą do swojego portfolio dołączyła w lutym. Posiada także licencje na takie znane marki, jak Mała Syrenka od Disneya, Batwheels, Pokémon oraz Stranger Things od Netflix.