Aktualności

TOMY podpisał umowę na zabawki do kąpieli na licencji BLUEY z BBC Studios

  • 19 maja, 2023
TOMY podpisał umowę na zabawki do kąpieli na licencji BLUEY z BBC Studios

BBC Studios nawiązało globalne partnerstwo z TOMY International w celu rozszerzenia swojej kategorii licencjonowanych zabawek o wielokrotnie nagradzany program telewizyjny dla dzieci Bluey.

Animowany piesek Blue Heeler pojawi się w zupełnie nowej serii zabawek do kąpieli Toomies, rozpoczynającej się od linii opartej na popularnym formacie Sing and Swim. Swimming Bluey ma wejść do sprzedaży w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii od trzeciego kwartału 2023 r., a dalsze wprowadzenie na region EMEA nastąpi w 2024 r.

Morgan Weyl, dyrektor zarządzający ds. licencjonowania i globalnego rozwoju w TOMY, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z BBC Studios, aby ożywić zabawę Bluey, dodając odrobinę magii TOMY dzięki naszej linii zabawek do kąpieli Toomies. Nasze wyjątkowe i innowacyjne podejście do czasu kąpieli obejmuje ten ważny moment rodzinny i dodatkowo pasuje do opisu codziennego życia rodzinnego Bluey. Z dumą witamy Bluey w naszej rodzinie i nie możemy się doczekać, aby zaprezentować ją na nadchodzących targach.”

Julie Kekwick, Head of Hardlines w BBC Studios, powiedziała: „Cieszę się, że firma TOMY dołączyła do naszej rosnącej grupy najlepszych w swojej klasie partnerów w ramach naszego globalnego programu licencjonowania Bluey. Zawsze koncentrowaliśmy się na współpracy z czołowymi licencjobiorcami, którzy podzielają nasze wartości i zaangażowanie w jakość, zrównoważony rozwój i naukę przez zabawę. Mamy nadzieję, że fanom spodobają się te wspaniałe produkty, które umilą czas kąpieli!”

Od odnoszącej sukcesy tradycyjnej zabawki do kąpieli, Octopals, po najnowszą innowację marki, najlepiej sprzedającą się zabawkę do odgrywania ról Bubble & Bake Bathtime Kitchen, Toomies nieustannie oczarowuje łazienki konsumentów na całym świecie wiodącą w swojej kategorii gamą zabawek do kąpieli. Wyjątkowe podejście marki do tej kategorii przyniosło TOMY wiele nagród branżowych i konsumenckich.

Bluey, na wspólne zlecenie BBC Studios Kids & Family i ABC Children’s, jest produkowany przez wielokrotnie nagradzane Emmy® Ludo Studio we współpracy z Screen Queensland i Screen Australia.

Serial jest dystrybuowany na całym świecie przez BBC Studios Kids & Family poza Australią.

BBC Studios Kids & Family ma globalną umowę nadawczą z Disney for Bluey na wszystkich terytoriach poza Australią, Nową Zelandią i Chinami, a trzeci sezon zadebiutuje na Disney+, Disney Channel i Disney Junior, a kolejne odcinki sezonu 3 pojawią się w 2023 roku.