Batman Ravensburger

Puzzle 3D Świecąca Kula: Batman 72 elementy

  • 13 maja, 2023
Puzzle 3D Świecąca Kula: Batman 72 elementy

Kula 72 elementów

"Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli – ich elementy zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.
Świecąca kula 3D Batman to coś dla miłośników tego bohatera znanych komiksów i filmów. Puzzle 3D w tym zestawie po połączeniu tworzą kulę, która na dodatek może służyć za nocną lampkę, dzięki podświetleniu LED. Żeby włączyć lub wyłączyć lampkę wystarczy zaklaskać. Na wewnętrznej stronie każdego puzzla nadrukowany jest numer, dzięki czemu składamy kulę według kolejności elementów.
Konstrukcja z puzzli 3D łączy przyjemne z pożytecznym – rozwija wyobraźnię przestrzenną, poprawia koncentrację, uczy cierpliwości, a po złożeniu może posłużyć jako ozdoba.
Kula po złożeniu ma średnicę 12,9 cm oraz wysokość 15,9 cm.
Zawartość pudełka: zestaw składa się z 72 ponumerowanych puzzli, podstawki, modułu ze świecącą diodą LED (wymagane baterie: 3 x AA/LR06 1,5V – brak w zestawie), instrukcji.
Produkt przeznaczony dla osób od 6. roku życia."

Ravensburger Polska
Chmielna 19, 00-021 Warszawa
Rafał Kowalczyk
602 700 354
rafal.kowalczyk@ravensburger.com

Marka: BatmanProducent/Dystrybutor: RavensburgerBatmanRavensburger