Barbie Maserati

Maserati SUV – Grecale

  • 7 kwietnia, 2023
Maserati SUV – Grecale

Ultralimitowana edycja Maserati Grecale – najnowszego SUV-a włoskiego producenta została zaprojektowana tak, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z jazdy i pasować do wieloaspektowego stylu życia Barbie, od spotkań biznesowych po wyjścia na eleganckie eventy.

Barbie Maserati Grecale to niezwykłe dzieło sztuki, które pozwoli miłośnikom samochodów wyrazić swoją pasję do unikalnego stylu i gustu. Tylko dwie niestandardowe edycje tego wspaniałego SUV-a będą dostępne na całym świecie.

Maserati Grecale Barbie to wersja Trofeo, która jest napędzana potężnym silnikiem V6 Nettuno o mocy 530 KM i doskonale wpisuje się w styl życia Barbie. Różowy kolor, który jest znakiem rozpoznawczym lalki, pokrywa niemal każdy cal nadwozia, a żółte linie inspirowane wyścigowym dziedzictwem Trident dodają mu jeszcze więcej charakteru.

Opalizujący lakier na powierzchni nadwozia SUV-a z logo Barbie, w piękny słoneczny dzień ukazuje niesamowity efekt tęczy. Wnętrze samochodu jest eleganckie i stylowe, a pełni skórzane siedzenia, deska rozdzielcza, dywaniki i drzwi są zaakcentowane różowymi przeszyciami. Markowe zagłówki z unikalnym znaczkiem „B” dodają całości jeszcze więcej stylu.

Producent: Maserati

Marka: BarbieProducent/Dystrybutor: MaseratiBarbieMaserati